BLOG

Ekstra dofinansowanie do wymiany źródeł ciepła

05.07.2024 |

Dotacja, z której mogą Państwo skorzystać w naszej firmie to ekologiczny projekt bezzwrotnych dofinansowań, który umożliwia otrzymanie dofinansowania do wymiany ogrzewania.

Kto może skorzystać?

Z dofinansowania można skorzystać, jeśli jest się właścicielem lub współwłaścicielem domu jednorodzinnego, zarządca budynku wielorodzinnego, czy też właścicielem firmy. Można połączyć tą dotację z programem „Czyste Powietrze” oraz „Mój Prąd”.

Na jakie urządzenie możesz wymienić swój stary piec, aby otrzymać dofinansowanie?

Ile wynosi dofinansowanie?

Wysokość dofinansowania jest wyliczana indywidualnie i w przypadku domów jednorodzinnych zależy od roku budynku oraz rodzaju montowanego urządzenia, nawet do 2207 zł.

W przypadku budynków mieszkalnych innych niż jednorodzinne wysokość dofinansowania zależy od powierzchni o regulowanej temperaturze powietrza w budynku mieszkalnym, rodzaju montowanego urządzenia oraz roku budowy budynku.

Co trzeba zrobić, aby uzyskać dofinansowanie?

  • Zadzwoń do nas lub przyjdź do salonu, aby podać niezbędne dane do rejestracji (imię i nazwisko, numer telefonu oraz email).
  • Nasz doradca wypełni wniosek i poinformuje, jakie dokumenty będą potrzebne.

  • Zapoznaj się z dokumentami, podpisz i odeślij na wskazany adres.

  • Po wypełnieniu wniosku przez naszego doradcę i załączeniu wymaganych dokumentów poinformujemy Ciebie o pozytywnym rozpatrzeniu wniosku i uzyskanej kwocie, jaką otrzymasz.

Dotacja zostanie wypłacona na numer konta wskazany w umowie dotacyjnej, w ciągu 30 dni od daty wpływu kompletnego i prawidłowo wypełnionego wniosku o płatność wraz z wymaganymi dokumentami.

więcej artykułów